iColorFolder

iColorFolder

Ücretsiz
iColorFolder ile, her Windows XP klasör rengini özelleştirin
Kullanıcı puanı
4.0  (187 oy)
Oyunuz
Puan
2.4
% 100 temiz yazılım. Rapor kontrol edin.
Bu program 6 ödül aldı
iColorFolder, Windows XP klasörler için biraz renk ver. -Tıklatın, klasörleri renklendirmek ve dosyaları sınıflandırmak için yeni bir sezgisel bir yoludur sadece. Hızlı bir bakış şimdi aradığınız klasörü tanımlamak için yeterlidir ! Şimdi Family. Red bir klasör sınıflandırabiliriz Önemli bir klasör, Portakal Acil, Yeşil Aile... gibi atıflar Seçin, böylece asla hata ile önemli bir klasörü siler.
iColorFolder bir çok hafif yumuşak, hafızada kalmıyor. Daha verimli olması için Windows XP yerli bir functionnality kullanır. - ; Gerekli ve gerekli renklendirme: > > tıklayın tek bir basitlik var: keşfetmek. iColorFolder gururla Open-Source bir yazılımdır.
iColorFolder Windows XP klasörler, Mac OS X bir cilt ve Snow.E2 bir cilt üç apparences: varsayılan apparence ile birlikte gelir. Eğer sisteminiz zaten WinOSX gibi shellpacks ile özelleştirilmiş ise, aynı klasör apparence devam edeceğiz. Eğer daha fazla skin istiyorsanız, Screenshots Section bazı görüntüleri iColorFolder açıklayan ve işlevleri sunmak indirebilirsiniz. Deneyin ! Eğer beğenmezseniz, tam ve hızlı bir şekilde kaldırabilirsiniz.
Bilgi güncellenme tarihi: