iColorFolder

iColorFolder

Zdarma
S iColorFolder, přizpůsobit barvu každého Windows XP složky
Hodnocení
4.0  (187 hlasů)
Váš hlas
Skóre
3.4
100% čistý software. Zkontrolujte sestavy.
Tento program obdržel 6 ocenění
S iColorFolder, dát nějaké barvy do Windows XP složky. S jen klepněte pravým tlačítkem, obarvit složky, a objevte nový intuitivní způsob, jak třídit vaše soubory. Rychlý pohled je nyní dost, aby určit složku, kterou hledáte ! Nyní můžete klasifikovat své složky do Family. Red je Důležitou složku, Oranžová je Naléhavá, Zelená je Familiární... Vyberte si, které úkoly, které se vám líbí, takže budete nikdy odstranit důležitou složku omylem.
iColorFolder je velmi lehký, měkký, že nechce zůstat v paměti. To používá nativní functionnality z Windows XP být více efektivní. Objevte je jednoduchost: s jediným pravým tlačítkem myši na složku, kterou kolorovat ; nezbytné a pouze nezbytné. iColorFolder je hrdě jako Open-Source software.
iColorFolder je dodáván s třemi apparences: výchozí vzhled z Windows XP složky, Mac OS X kůži a Snow.E2 kůže. Pokud váš systém je již přizpůsoben s shellpacks jako WinOSX, budete mít stejné složce vzhled. Pokud chcete další skiny si můžete stáhnout Screenshots Section některé obrázky popisující iColorFolder a prezentovat je funkce. Zkuste to ! Pokud se vám to nelíbí, můžete ji odinstalovat úplně a rychle.
Informace aktualizovány: