iColorFolder

iColorFolder 1.4

Darmowy
Z iColorFolder, dostosować kolor każdego folderu Windows XP
Ocena
4.0  (187 głosy)
Twój głos
Najnowsza wersja:
1.4.2 (Zobacz wszystkie)
Deweloper:
KemenAran, Inc
Z iColorFolder nadać kolor folderu Windows XP. Po prostu kliknij prawym przyciskiem myszy maluj folderu i otworzyć się na nowy, intuicyjny sposób klasyfikuje swoje pliki. Szybki rzut oka wystarczy, aby określić folder, do którego szukasz ! Teraz można sklasyfikować folderu Family. Red-ważne folder, pomarańczowy pilnie, zielony-rodzinnych... wybrać funkcje, które lubisz, więc nigdy nie usunąć ważnych folder w błędzie.
iColorFolder bardzo miękkie światło, które nie pozostaje w pamięci. Wykorzystuje własny funkcjonalność z Windows XP aby być bardziej skuteczne. Odkryć jego prostota: z jednej prawym przyciskiem myszy na folder pokolorować go ; wymagana i tylko wymagana. iColorFolder dumnie oprogramowanie Open-Source.
iColorFolder w zestawie z trzema apparences: z rzeczywistością domyślne foldery Windows XP, a Mac OS x skóry i Snow.E2 skóry. Jeśli twój system jest już skonfigurowany z shellpacks jak WinOSX, będziesz mieć taka samą rzeczywistością folder. Jeśli chcesz więcej skórek, możesz pobrać Screenshots Section jakieś obrazy opisujące iColorFolder i składania funkcji. Spróbuj ! Jeśli ci się nie podoba, możesz usunąć go całkowicie i szybko.
Aktualizacja informacji: